webiky.com - tvorba www stránek a eshopů

SEO

SEO = optimalizace stránek pro vyhledávače
SEO = marketing www stránek
SEO = trvalá práce s obsahem vašich stránek

Naše www stránky jsou automaticky připravené na trvalou práci se SEO. Můžete tedy přes administrační rozhraní pracovat s klíčovými slovy, nadpisy, titulky stránek, obsahem a vším ostatním co má vliv na dobré SEO.

Na základě Vašeho požadavku lze samozřejmě provést posouzení SEO u webu, který máte realizovaný u jiné společnosti a případně stanovit časovou a finanční náročnost SEO u vašich stávajích www stránek.

 

Co je důležité:

Kvalitní obsah www stránek - nejvíce důležitým prvkem SEO je správně vytvořený, strukturovaný a především unikátní obsah www stránek. Zjednodušeně řešeno je nutné přesvědčit vyhledávače i ostatní tvůrce stránek, že je nezbytné aby na vaše stránky odkazovali.

Klíčová slova - správně zvolená a na webu rozmístěná klíčová slova po celých vašich stránkách. V rámci SEO nabízíme klientům vytvoření analýzy klíčových slov pro vaše www stránky. Tj. zpracujeme vám analýzu jaké klíčová slova a v jakém množství jsou vyhledávána ve vašem oboru, přes jaké klíčové slova chodí klienti na stránky vaší konkurence a jak správně rozmístit klíčová slova na vašich www stránkách.

Zpětné odkazy - odkazy na vaše stránky z jiných stránek na internetu. Jde především o kvalitní zpětné odkazy z www stránek zaměřených podobným způsobem. Při budování svých zpětných odkazů se používá jednoduchá poučka. Síť zpětných odkazů budujte tak aby vaše stránky nezmizeli z internetu pokud by zítra přestal fungovat google. V momentě kdy budete mít vybudovanou kvalitní síť zpětných odkazů tak věřte, že si toho všimne i google a zohlední to ve výsledcích vyhledávání.

 

Co není důležité:

Hodnocení na stránkách seomatů - jediným kriteriém správného SEO jsou vyhledávače. Seomaty vám poskytnou velmi zkreslený pohled na složitou problematiku SEO a způsob jejich hodnocení je pro vaše stránky velmi kontraproduktivní. Základní problém je, že seomaty špatně hodnotí většinou pouze první stránku vašeho webu. Při tom vyhledávače prohledávají celý obsah vašich stránek.

 

Čeho se vyvarovat:

Duplicita obsahu - vyhledávače tvrdě penalizují duplicitu obsahu na stránkách. Nedoporučejeme tedy kopírovat texty na jiných www stránkách, ale vytvářet si vlastní unikátní texty.

Podvodné praktiky - např. skrytý text, který vidí vyhledávač, ale ne návštěvník vašich stránek

Zbytečné platby podvodným firmám, které vám možná zvýší návštěvnost www stránek, ale nepřivedou vám na ně zákazníka z masa a kostí.

Rychlý kontakt:

Infolinka: 604 231 789

Email: obchod@webiky.com

 

 
Image 01

Web Design

Webdesign je zhlediska potencionálního úspěchu stránek společně s kvalitním obsahem naprosto rozhodující.

Image 02

Tvorba webů 

Webové stránky s originálním grafickým návrhem a administrací pro snadnou uživatelskou editaci stránek.

Image 04

Tvorba eshopů

S naším řešením pro internetové obchodování získáte opravdu silný nástroj pro vaše internetové obchodování.

Image 03

Podpora

Pro vaše www stránky nabízíme dlouhodobý komplexní servis za velmi výhodné ceny.

Image 05

Marketing

Reklamní kampaň na internetu, marketing ve vyhledávačích SEM a SEO, microsite, newsletter.